thermomix przedstawiciel racibórz

Thermomix Przedstawiciel Paweł Cieślik - obsługuje Racibórz i okolice

Mieszkasz w Raciborzu lub okolicy?

Zastanawiasz się nad kupnem urządzenia Thermomix TM6?

Z przyjemnością zapoznam cię z działaniem najnowszego Thermomix TM6 i pokażę, jak dziecinnie proste (a przy tym przyjemne!) może być gotowanie. Chcesz odkryć w sobie pasję do gotowania?

Zapraszam do kontaktu – to nic nie kosztuje!

Jako przedstawiciel Thermomix dojeżdżam do Raciborza i okolic

O mnie:

Cześć! Jestem Paweł i pracuję jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Odkąd mam Thermomixa, odkryłem w sobie pasję do gotowania. Ponadto lubię odkrywanie nowych miejsc, interesuję się sportem a przede wszystkim piłką nożną.

Jeśli jesteś ciekaw męskiego spojrzenia na przyjaźń z Thermomixem, to umów się na prezentację właśnie ze mną – chętnie pokażę ci jak działa najlepszy kompan człowieka kuchennych zmagań.

Gdzie można kupić Thermomixa w Raciborzu?

Jedynym pewnym i bezpiecznym źródłem, u którego można dostać Thermomix TM6 jest przedstawiciel firmy Vorwerk. Tylko w ten sposób zyskujesz dwuletnią gwarancję oraz serwis. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem Thermomix, to zapraszam na prezentację urządzenia – dojeżdżam do Raciborza i okolic.

Jak wygląda prezentacja Thermomixa?

Chciałbyś umówić się na prezentację Thermomix i zastanawiasz się jak to wygląda w rzeczywistości?
 
Wszystko zaczyna się od naszej rozmowy telefonicznej, w trakcie której umawiamy się na spotkanie w dogodnym dla ciebie terminie. W ustalonym dniu przyjeżdżam do ciebie razem z urządzeniem Thermomix TM6 i produktami niezbędnymi do zaprezentowania kilku przykładowych przepisów.
 
Pamiętaj – prezentacja jest w stu procentach darmowa, a za produkty spożywcze płaci przedstawiciel Thermomix! Ciebie to nic nie kosztuje. 
Kolejnym krokiem naszego spotkania jest zaprezentowanie działania urządzenia Thermomix TM6 i jego najważniejszych funkcji. W trakcie wykonywania kolejnych przepisów będę dodatkowo objaśniać wykonywane przeze mnie czynności, co przybliży ci funkcjonowanie TM6. 
 
Po skończonej prezentacji czeka cię degustacja – jest to zdecydowanie najprzyjemniejszy punkt naszego spotkania, który chwalą sobie wszyscy klienci. 😉
Ważne – prezentacja Thermomix nie obliguje cię do zakupu urządzenia TM6! Ma ona na celu pokazać ci, jak działa Thermomix i jak wygląda codzienne przygotowywanie posiłków z jego udziałem.
 
 

Przedstawiciel Thermomix Paweł Cieślik - Kontakt

Skontaktuj się ze mną i umów prezentację!

1) Telefonicznie:

Tel: 666 307 687

2) Mailowo: gotujemyzdrowopl@gmail.com

3) Przez messengera: ikonka czatu po lewej stronie.

Prezentacja Thermomix TM6 tradycyjnie trwa od 1,5 do 2 godzin. Jest to czas na zaprezentowanie działania urządzenia TM6, spokojną rozmowę z klientem i przede wszystkim przygotowanie kilku przykładowych dań. W trakcie prezentacji klient poznaje najważniejsze funkcje TM6 i ma okazję spróbować potraw wykonanych z jego pomocą.
 
Istnieje również możliwość przeprowadzenia prezentacji online i zazwyczaj trwa ona ok. 1,5 godziny. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w obecnych czasach, gdy spotkania na żywo bywają utrudnione. 
ile kosztuje theromix

Cena Thermomixa

Przeczytaj o limitowanej edycji Thermomixa

Thermomix na raty

Interesuje Cię zakup urządzenia na firmę, przeczytaj wpis na blogu!

thermomix friend

Aktualne promocje

Zostań przedstawicielem Thermomixa! Przeczytaj wpis na blogu a dowiesz się jak zacząć współpracę.

thermomix przedstawiciel racibórz

Paweł Cieślik - Przedstawiciel Thermomix obsługujący Racibórz i okolice!

Umów się na prezentację Thermomixa!

5/5 - (4 ocen)