Thermomix Przedstawiciel Paweł Cieślik - obsługuje Poznań i okolice

Szukasz przedstawiciela Thermomix w Poznaniu lub w innych miastach woj. Wielkopolskiego bo marzy ci się najnowszy model TM6?

Chciałbyś umówić się na prezentację Thermomix w Poznaniu, ale nie wiesz od czego zacząć?

Świetnie trafiłeś! Zapraszam do zapoznania się z wszystkimi aspektami prezentacji Thermomix TM6 oraz możliwości jego zakupu – chętnie zapoznam cię z funkcjami tego magicznego pomocnika kuchennego i opowiem o jego działaniu. 

Jako przedstawiciel Thermomix obsługuje: Poznań, Gniezno, Leszno, Śrem, Jarocin, Rawicz, Września, Szamotuły

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

thermomix przedstawiciel poznan
thermomix przedstawiciel poznan

O mnie:

Cześć! Jestem Paweł i pracuję jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Odkąd mam Thermomixa, odkryłem w sobie pasję do gotowania. Ponadto lubię odkrywanie nowych miejsc, interesuję się sportem a przede wszystkim piłką nożną.

Jeśli jesteś ciekaw męskiego spojrzenia na przyjaźń z Thermomixem, to umów się na prezentację właśnie ze mną – chętnie pokażę ci jak działa najlepszy kompan człowieka kuchennych zmagań.

Gdzie można kupić Thermomixa w woj. Wielkopolskim?

Oryginalny Thermomix TM6 w woj. Wielkopolski można kupić tylko i wyłącznie u przedstawiciela firmy Vorwerk – nie szukaj tego urządzenia na platformach sprzedażowych, unikaj również kupowania Thermomixa „z drugiej ręki”.

Tylko zakup u przedstawiciela handlowego Thermomix upoważnia cię do serwisowania w firmie Vorwerk oraz otrzymania pełnej gwarancji.

Obsługuje miasta i ich okolice: Poznań, Gniezno, Leszno, Śrem, Jarocin, Rawicz, Września, Szamotuły

Jak wygląda prezentacja Thermomixa?

Prezentacja Thermomix może odbyć się na dwa sposoby – w Twoim domu lub online. W dogodnym dla Ciebie terminie zjawiam się z Thermomixem TM6 oraz produktami niezbędnymi do przygotowania kilku przykładowych dań. Za produkty płacę ja – prezentacja jest w 100% darmowa!

Nasze spotkanie rozpoczynam od zaprezentowania kilku podstawowych funkcji urządzenia Thermomix TM6, a następnie przygotowuję kilka wybranych potraf na podstawie przepisów dostępnych w aplikacji TM6-stki, czyli Cookido. Każda kolejna wykonywana przeze mnie czynność jest omawiana, dodatkowo pokazuję, jak szybko i prosto można rozłożyć czy umyć urządzenie. 

W trakcie trwania prezentacji pokażę ci również, jak korzystać z samej aplikacji Cookido, ustalać listę zakupów, menu, czy wyszukiwać przepisy lub produkty, z których chciałbyś coś ugotować. Odpowiem na każde twoje pytanie!

Umów się na prezentację Thermomix w Poznaniu i okolicach!

Opinie

5/5
Spotkanie z panem Pawłem było inspirujące, zabawne  i minęło zdecydowanie za szybko! Polecam Pana Pawła jako świetnego specjalistę  - naprawdę służy pomocą i potrafi doradzić, a do tego szybko nauczył mnie korzystania z TM6. Polecam serdecznie najlepszego przedstawiciela Thermomix w rejonie. 🙂 
Monika
Poznań
Polecam Pana Pawła jako świetnego przedstawiciela handlowego Thermomix - prezentacja w jego wykonaniu byłą rzeczowa i na temat. Dzięki niemu szybko nauczyłem się obsługi TM6 i poznałem kolejnego faceta, który tak jak ja lubi dobrze zjeść i dobrze ugotować. 🙂 
Sebastian
Gniezno
bardzo polecam pana Pawła jako przedstawiciela Thermomix - jest nie tylko świetnym fachowcem, ale również uprzejmym człowiekiem, który potrafi się dopasować do tak kapryśnego klienta jak ja:) Dziękuję serdecznie za podpowiedź z przedłużoną gwarancją - na pewno się przyda! 
Angelika
Środa Wielkopolska
thermomix poznan

Przedstawiciel Thermomix Paweł Cieślik - Kontakt

Skontaktuj się ze mną i umów prezentację!

1) Telefonicznie:

Tel: 666 307 687

2) Mailowo: gotujemyzdrowopl@gmail.com

3) Przez messengera: ikonka czatu po lewej stronie.

Prezentacja urządzenia Thermomix TM6 z przedstawicielem handlowym trwa zazwyczaj od 1,5 do 2,5 godzin. 
W tym czasie objaśniam działanie urządzenia Thermomix, pokazuję jego podstawowe funkcje oraz mówię, jak należy odpowiednio o niego dbać i go przechowywać. 
Dania przygotowywane w trakcie prezentacji przygotowuję z przywiezionych przeze mnie produktów, więc prezentacja jest całkowicie darmowa! 
ile kosztuje theromix

Cena Thermomixa

Przeczytaj o limitowanej edycji Thermomixa

Thermomix na raty

Interesuje Cię zakup urządzenia na firmę, przeczytaj wpis na blogu!

thermomix friend

Aktualne promocje

Zostań przedstawicielem Thermomixa! Przeczytaj wpis na blogu a dowiesz się jak zacząć współpracę.

thermomix poznan

Paweł Cieślik - Przedstawiciel Thermomix obsługujący: Poznań, Gniezno, Leszno, Śrem, Jarocin, Rawicz, Września, Szamotuły

Umów się na prezentację Thermomixa!

5/5 - (18 ocen)