Thermomix Przedstawiciel Paweł Cieślik - obsługuje Warszawę i okolice

Halo, halo! Czy ktoś szukał przedstawiciela handlowego Thermomix w Warszawie?

Oto jestem! Pełen chęci do wspólnego gotowania. Zaproś mnie, a z przyjemnością zaprezentuję ci najnowsze dziecko firmy Vorwerk – Thermomix TM6 i opowiem ci o jego działaniu.

Chcesz się dobrze najeść? Zadzwoń, a ugotuję ci coś dobrego na prezentacji. 

Jako przedstawiciel Thermomix dojeżdżam do Warszawy: Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

thermomix przedstawiciel warszawa

O mnie:

Cześć! Jestem Paweł i pracuję jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Odkąd mam Thermomixa, odkryłem w sobie pasję do gotowania. Ponadto lubię odkrywanie nowych miejsc, interesuję się sportem a przede wszystkim piłką nożną.

Jeśli jesteś ciekaw męskiego spojrzenia na przyjaźń z Thermomixem, to umów się na prezentację właśnie ze mną – chętnie pokażę ci jak działa najlepszy kompan człowieka kuchennych zmagań.

Gdzie można kupić Thermomixa w Warszawie?

Marzy ci się nowy Thermomix TM6 i widziałeś go w popularnych sklepach internetowych? A może masz na oku starszy model z drugiej ręki?

Nie jest to najlepszy pomysł – tylko zakup u przedstawiciela handlowego firmy Vorwerk gwarantuje ci zakup nowego, sprawnego i objętego gwarancją  urządzenia!

Dlatego, jeżeli chcesz kupić nowy i sprawdzony TM6, to skontaktuj się ze mną

Jak wygląda prezentacja Thermomixa?

Prezentacja Thermomix ustalana jest wcześniej indywidualnie z klientem – zawsze staram dopasować się do potrzeb drugiej strony i przyjazd w sobotę wieczorem, czy nawet w niedzielę nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Prezentację przeprowadzam w domu klienta, ale istnieje również możliwość wystąpienia online. 
W trakcie prezentacji objaśniam najważniejsze funkcje urządzenia Thermomix TM6, pokazuję jak działa i na czym polega aplikacja Cookido. Następnie przystępuję do przygotowania kilku przykładów dań  – wykonuję je z produktów przywiezionych przeze mnie. Prezentacja jest więc całkowicie darmowa!
 
Po prezentacji następuje degustacja przygotowanych wcześniej dań. To również jest czas na wszystkie dodatkowe pytania i rozwiązanie ewentualnych wątpliwości. Jeśli klient jest zdecydowany, to od razu po prezentacji istnieje możliwość zamówienia Thermomix TM6. 
 

Opinie

5/5
Najlepszy przedstawiciel Thermomix w Warszawie! Pełen profesjonalizm, do tego bardzo życzliwy i pomocny człowiek, który zawsze ma czas na rozmowę z klientką. Polecam 🙂 
Monika
Bemowo
Pan Paweł jest świetnym przedstawicielem, który potrafi dobrze wyjaśnić działanie urządzenia Thermomix (przyznam, że wcześniej była to dla mnie czarna magia), a do tego chętnie służył pomocą już po samym zakupie mojej TM-ki. Polecam serdecznie. 
Aga
Mokotów
Uprzejmość i profesjonalizm to cechy, które doskonale pasują do Pana Pawła. Mistrzowski przedstawiciel, który zna się na tym, co robi. Polecam gorąco, lepszego przedstawiciela w Wawie nie znajdziecie. 🙂 
Angelika
Praga

Skontaktuj się ze mną i umów prezentację!

1) Telefonicznie:

Tel: 666 307 687

2) Mailowo:
gotujemyzdrowopl@gmail.com

3) Przez messengera: ikonka czatu po lewej stronie.

Moje prezentacje Thermomix TM6 trwają zwykle od 1 do 1,5 godziny, w trakcie której zaznajamiam klientów z działaniem TM6, funkcjami aplikacji Cookido i przygotowuję kilka przykładowych dań.
Prezentacja Thermomix to również czas na zadawanie pytań, złożenie ewentualnego zamówienia na TM6 i, oczywiście, degustacja przygotowanych posiłków. 
ile kosztuje theromix

Cena Thermomixa

Przeczytaj o limitowanej edycji Thermomixa

Thermomix na raty

Interesuje Cię zakup urządzenia na firmę, przeczytaj wpis na blogu!

thermomix friend

Aktualne promocje

Zostań przedstawicielem Thermomixa! Przeczytaj wpis na blogu a dowiesz się jak zacząć współpracę.

thermomix warszawa

Paweł Cieślik - Przedstawiciel Thermomix obsługujący Warszawę i okolice.

Umów się na prezentację Thermomixa!

5/5 - (29 ocen)