Thermomix Przedstawiciel Paweł Cieślik - obsługuje Bydgoszcz, Toruń i okolice

Zapraszam do krainy Thermomixa, w której poznasz najnowszy model firmy Vorwerk  TM6. Zapoznam cię z kulisami prezentacji Thermomix i powiem, jak i gdzie można kupić najnowszy Thermomix w Bydgoszczy i Toruniu i okolicach. Jako przedstawiciel handlowy Thermomix udzielę ci rzetelnych informacji i udzielę wsparcia  w trakcie finalizowania sprzedaży oraz w dalszym użytkowaniu.

Jako przedstawiciel Thermomix dojeżdżam do: Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

thermomix przedstawiciel bydgoszcz toruń
thermomix przedstawiciel bydgoszcz toruń

O mnie:

Cześć! Jestem Paweł i pracuję jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Odkąd mam Thermomixa, odkryłem w sobie pasję do gotowania. Ponadto lubię odkrywanie nowych miejsc, interesuję się sportem a przede wszystkim piłką nożną.

Jeśli jesteś ciekaw męskiego spojrzenia na przyjaźń z Thermomixem, to umów się na prezentację właśnie ze mną – chętnie pokażę ci jak działa najlepszy kompan człowieka kuchennych zmagań.

Gdzie można kupić Thermomixa w woj. Kujawsko Pomorskim?

Oryginalny, nowy Thermomix TM6 na terenie Torunia oraz Bydgoszczy lub innych miast woj. Kujawsko-Pomorskiego można kupić u przedstawiciela handlowego firmy Vorwerk.

Dlatego zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną – jako przedstawiciel handlowy Thermomix zaprezentuję ci jak działa TM6 i pomogę w jego zakupie. Mogę nawet zapewnić ci sprzedaż Thermomixa na dogodne dla ciebie raty. Wszystkie szczegóły omawiam w trakcie prezentacji – zapraszam do kontaktu.

Obsługuje miasta woj. Kujawsko Pomorskie: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław i inne miasta.

Jak wygląda prezentacja Thermomixa?

Prezentacja Thermomix może odbyć się na dwa sposoby: online lub w twoim domu. Data prezentacji zawsze jest w pełni uzależniona od Ciebie – powiedz, kiedy masz czas, a ja dostosuję się do twojego grafiku. W dniu prezentacji zjawiam się u ciebie razem z  moim urządzeniem Thermomix TM6 i torbą pełną produktów, z których wyczaruję dla ciebie kilka przykładowych potraw.

Co poza gotowaniem w Thermomix TM6 czeka cię na prezentacji?

  • Pokażę ci jak działa Thermomix TM6, poznasz jego funkcje i jak z niego korzystać w prawidłowy sposób.
  • Opowiem ci, jak odpowiednio dbać o Thermomix TM6.
  • Nauczę cię korzystania z aplikacji Cookido. Pokażę ci jak można szybko i w prosty sposób stworzyć menu na cały tydzień, listę zakupów oraz wyszukać konkretne przepisy.
  • Pokażę ci jak czyścić  Thermomix TM6.
  • Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące urządzenia Thermomix TM6 i sposobów korzystania z niego.

Na koniec prezentacji czeka cię degustacja przygotowanych przeze mnie dań – będzie smacznie! 🙂

Opinie

5/5
Polecam pana Pawła jako przedstawiciela Thermomix w Toruniu! Świetnie sprawdził się w swojej roli i skutecznie przekonał do korzystania z tej nowinki technologicznej w świecie gotowania. 🙂 Mam nadzieję, że mój mąż równie chętnie jak pan Paweł będzie robił kolejne przepisy z Cookido. 🙂
Anna
Trouń
Prezentacja z udziałem pana Pawła była tak naprawdę fajnym spotkaniem zwieńczonym świetną kolacją - takie prezentacje Thermomix mogę mieć nawet codziennie. 🙂 TM6 już zadomowiła się w naszej kuchni na stałe i rodzina wręcz ustawia się w kolejce do korzystania z niego. Polecam zarówno TM6 jak i pana Pawła w roli przedstawiciela handlowego.
Łukasz
Bydgoszcz
Pan Paweł tak świetnie zaprezentował mi urządzenie Thermomix w trakcie prezentacji, że nie mogłam go nie kupić. 🙂 Rzetelność, uczciwość i profesjonalizm - w ten sposób mogę określić pana Pawła jako przedstawiciela Thermomix. Polecam gorąco i dziękuję za poświęcony czas. 🙂
Paulina
Inowrocław
thermomix bydgoszcz toruń

Przedstawiciel Thermomix Paweł Cieślik - Kontakt:

Skontaktuj się ze mną i umów prezentację!

1) Telefonicznie:

Tel: 666 307 687

2) Mailowo: gotujemyzdrowopl@gmail.com

 

3) Przez messengera: ikonka czatu po lewej stronie.

Zazwyczaj prezentacja urządzenia Thermomix TM6 trwa od 1,5 do 2,5 godziny. W tym czasie zostanie zrealizowane kilka przepisów z aplikacji Cookido, ty zapoznasz się z działaniem urządzenia TM6 i samej aplikacji oraz poznasz jego najważniejsze funkcje.

Jest to czas w pełni dla ciebie – ja postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i omówię najważniejsze kwestie związane z TM6.

ile kosztuje theromix

Cena Thermomixa

Przeczytaj o limitowanej edycji Thermomixa

Thermomix na raty

Interesuje Cię zakup urządzenia na firmę, przeczytaj wpis na blogu!

thermomix friend

Aktualne promocje

Zostań przedstawicielem Thermomixa! Przeczytaj wpis na blogu a dowiesz się jak zacząć współpracę.

thermomix bydgoszcz toruń

Paweł Cieślik - Przedstawiciel Thermomix obsługujący Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław i inne miasta w okolicy.

Umów się na prezentację Thermomixa!

5/5 - (16 ocen)