Thermomix Przedstawiciel Paweł Cieślik - obsługuje Kielce i całe woj. Świętokrzyskie

Szukasz przedstawiciela handlowego Thermomix TM6 w Kielcach lub innym mieście woj. Świętokrzyskiego?

Oto jestem – gotowy, by pokazywać, jak przyjemne i proste może stać się codzienne przygotowywanie posiłków. Serdecznie zapraszam na spotkanie – chętnie opowiem ci o wszystkich możliwościach TM6.

Jako przedstawiciel Thermomix dojeżdżam do całego woj. Świętokrzyskiego: Kielce, Sandomierz, Busko Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Końskie, Włoszczowa, Jędrzejów

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

thermomix przedstawiciel kielce
thermomix przedstawiciel kielce

O mnie:

Cześć! Jestem Paweł i pracuję jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Odkąd mam Thermomixa, odkryłem w sobie pasję do gotowania. Ponadto lubię odkrywanie nowych miejsc, interesuję się sportem a przede wszystkim piłką nożną.

Jeśli jesteś ciekaw męskiego spojrzenia na przyjaźń z Thermomixem, to umów się na prezentację właśnie ze mną – chętnie pokażę ci jak działa najlepszy kompan człowieka kuchennych zmagań.

Gdzie można kupić Thermomixa w woj. Świętokrzyskim?

Interesuje cię, gdzie w Kielcach i woj. Świętokrzyskim można kupić nowy Thermomix TM6? Otóż tylko i wyłącznie u przedstawiciela Thermomix. W ten sposób zyskujesz gwarancję na zakupione urządzenie oraz możliwość jego serwisowania w firmie Vorwerk.

Obsługuje całe woj. Świętokrzyskie:

  • Kielce,
  • Sandomierz,
  • Busko Zdrój,
  • Ostrowiec Świętokrzyski,
  • Starachowice,
  • Skarżysko Kamienna,
  • Końskie,
  • Włoszczowa,
  • Jędrzejów

Jak wygląda prezentacja Thermomixa?

Prezentacja Thermomix to wyjątkowy czas spędzony z klientem – pokazuję, jak łatwo i przyjemnie można przygotowywać nawet najbardziej skomplikowane danie, szybko zrobić pyszny deser odpowiedni dla wszystkich i jak korzystać z aplikacji Cookido.
Prezentacja odbywa się w domu klienta, w ustalonym przez niego terminie. Jestem dyspozycyjny i punktualny – w swojej pracy szanuję czas klienta.
W umówionym terminie zjawiam się na wyznaczonym miejscu z urządzeniem Thermomix TM6 i potrzebnymi do gotowania produktami. Wszystko kupuję we własnym zakresie dzięki czemu ty nie ponosisz żadnych kosztów. Również sama prezentacja pozostaje całkowicie darmowa.
 
W czasie prezentacji realizuję po kolei kilka przykładowych przepisów, a na końcu następuje ich degustacja. Na własnej skórze sprawdzisz, jak smaczne potrawy można zrobić z pomocą TM6.

Opinie

5/5
Nic tak nie uszczęśliwiło mojej żony, jak zakup nowego Thermomixa! Zaproszenie pana Pawła na prezentację było strzałem w dziesiątkę - dzięki niemu udało mi się trafić z idealnym prezentem na rocznicę ślubu. 😉
Agnieszka
Ostrowiec Świętokrzyski
Thermomix od lat był moim wielkim marzeniem i cieszę się, że w końcu się ono spełniło. Natomiast prezentacja przeprowadzona przez pana Pawła zdecydowanie ułatwiła mi start z gotowaniem w Thermomixie. Polecam serdecznie!
Piotr
Kielce
Świetny przedstawiciel handlowy - rzetelny, punktualny, uprzejmy. Do tego już wielokrotnie doradzał mi po samym zakupie. Odpowiada na najdziwniejsze z moich pytań i nadal nie stracił do mnie cierpliwości. 🙂 Polecam gorąco!
Monika
Skarżysko Kamienna
przedstawiciel thermomix w kielcach

Przedstawiciel Thermomix Paweł Cieślik - Kontakt

Skontaktuj się ze mną i umów prezentację!

1) Telefonicznie:

Tel: 666 307 687

2) Mailowo: gotujemyzdrowopl@gmail.com

3) Przez messengera: ikonka czatu po lewej stronie.

Zazwyczaj prezentację Thermomix TM6 przeprowadzam w czasie od 1,5 do 2 godzin. W jego trakcie objaśniam działanie TM6, wykonuję kilka pokazowych dań i odpowiadam na wszystkie pytania klienta. Jest to również czas, w którym pomagam załatwić niezbędne do zakupu TM6 formalności.
ile kosztuje theromix

Cena Thermomixa

Przeczytaj o limitowanej edycji Thermomixa

Thermomix na raty

Interesuje Cię zakup urządzenia na firmę, przeczytaj wpis na blogu!

thermomix friend

Aktualne promocje

Zostań przedstawicielem Thermomixa! Przeczytaj wpis na blogu a dowiesz się jak zacząć współpracę.

przedstawiciel thermomix w kielcach

Paweł Cieślik - Przedstawiciel Thermomix obsługujący Kielce, Sandomierz, Busko Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Końskie, Włoszczowa, Jędrzejów

Umów się na prezentację Thermomixa!

4.9/5 - (11 ocen)