Thermomix praca- Jak zostać przedstawicielem Thermomix i na czym polega praca?

Sprawdź, jak zostać przedstawicielem handlowym Thermomix! Tutaj dowiesz się wszystkiego o pracy przedstawiciela handlowego firmy Vorwerk oraz o tym, jak można nim zostać?

Jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy Thermomix?

jak zostać przedstawicielem thermomix

Praca przedstawiciela handlowego Thermomix to możliwość podróżowania, poznawania nowych ludzi i rozwijania pasji gotowania. Thermomix gwarantuje pełną niezależność, ustalanie grafiku według swoich potrzeb i dostosowanie pracy całkowicie do swojego stylu i rytm życia. Thermomix nie zamknie cię w ustalonym grafiku od 8 do 16 – tutaj pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.

Twoja współpraca z firmą Vorwerk rozpocznie się od wstępnego szkolenia, na którym poznasz wszystkie niezbędne informacje na temat bycia przedstawicielem oraz warunki działania.

Jako przedstawiciel handlowy Thermomix umawiasz się na spotkania z klientami, w trakcie których twoim zadaniem jest zaprezentowanie działania urządzenia Thermomix TM6. Podczas prezentacji przygotowujesz kilka przykładowych potraw i objaśniasz działanie urządzenia TM6. Czas twojej pracy jest nienormowany, a prezentacje możesz przeprowadzać nie tylko na żywo, ale również online.

W pracy przedstawiciela najważniejsze są zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne – kontakt z innymi ludźmi to podstawa twojej pracy. Jeśli nadal zastanawiasz się jak zostać przedstawicielem thermomix, to chętnie rozwieję twoje wątpliwości – zapraszam do kontaktu.

Tel: 881 054 678
E-mail: gotujemyzdrowopl@gmail.com

Praca Thermomix, dlaczego warto?

Bycie przedstawicielem Thermomix daje przede wszystkim niezależność i nie ogranicza etatem, a dodatkowo pozwala dzielić się pasją do gotowania. Może to być zarówno twoja pełno wymiarowa praca jak i miły dodatek zarobkowy do aktualnie wykonywanego zawodu. W każdym razie na pewno warto spróbować, bo zyskać można naprawdę wiele.

Praca jako przedstawiciel handlowy Thermomix daje mnóstwo satysfakcji, jest korzystna finansowo, stawia na ciągły rozwój i umożliwia poznawanie nowych ludzi. Tutaj nie ma czasu na nudę i pracę „od do”. Dodatkowym bonusem jest Thermomix, który po kilku pierwszych udanych prezentacjach z finalizacją sprzedaży zostaje twoją własnością. 

Ile zarabia przedstawiciel Thermomix? Jaką prowizję otrzymuje przedstawiciel?

O zarobkach i prowizji zostaniesz poinformowany na spotkaniu rekrutacyjnym.

Mężczyzna a praca w Thermomixie?

Kto powiedział, że tylko kobieta może zostać przedstawicielem Thermomix? Nikt! Dlatego firma Vorwerk chętnie wita w swoich szeregach mężczyzn, których z roku na rok jest coraz więcej.

Jesteś mężczyzną i chcesz zostać przedstawicielem Thermomix? To wspaniale – na pewno świetnie sprawdzisz się w nowej roli – w końcu nie od dziś wiadomo, że mężczyźni kochają wszelkie nowinki technologiczne, a Thermomix jest przecież jedną z nim.

Jeśli kochasz dzielić się pasją do gotowania, to będzie to praca idealna dla ciebie – niezależnie od płci. Zachęcam do podjęcia współpracy!

Jak zostać przedstawicielem Thermomix?

Jesteś zainteresowana/y współpracą z firmą Vorwerk?

Napisz lub zadzwoń do mnie a chętnie Ci pomogę i pokieruję dalej.

Zapraszam do kontaktu

Paweł Cieślik – Przedstawiciel Thermomix

Tel: 881 054 678
Email: gotujemyzdrowopl@gmail.com

8 thoughts on “Thermomix praca- Jak zostać przedstawicielem Thermomix i na czym polega praca?”

 1. Bardzo przydatny artykuł. Mam pytanie, jaka jest prowizja od sprzedaży?
  Chce zostać przedstawicielem Thermomix, zależy mi aby to była dodatkowa praca po godzinach.

  1. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
   Jeśli chodzi o prowizję to wszystkie informacje podane będą na spotkaniu rekrutacyjnym.
   Praca w firmie Vorwerk jest idealną pracą dodatkową, można pracować po godzinach swojej pracy etatowej.

 2. Bardzo proszę o kontakt.
  Jestem zainteresowana pracą, proszę o odpowiedź czy można zostać przedstawicielem Thermomix pracując na etacie?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *