Thermomix Przedstawiciel Paweł Cieślik - obsługuje Kraków, Tarnów i okolice

Mieszkasz w Krakowie lub okolicach i chcesz umówić się na prezentację Thermomix do swojego domu? To bardzo dobrze trafiłeś!

Mam na imię Paweł i od pewnego czasu łączę pasję do gotowania z pracą – zostałem przedstawicielem firmy Vorwerk i zajmuję się prezentowaniem działania urządzenia Thermomix TM6 na terenie Krakowa i w jego okolicach.

Jako przedstawiciel Thermomix dojeżdżam do Krakowa, Myślenic, Wieliczki, Dobczyc, Wolbromia, Miechowa, Niepołomic, Olkusza, Tarnowa.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

thermomix przedstawiciel kraków
thermomix przedstawiciel poznan

O mnie:

Cześć! Jestem Paweł i pracuję jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Odkąd mam Thermomixa, odkryłem w sobie pasję do gotowania. Ponadto lubię odkrywanie nowych miejsc, interesuję się sportem a przede wszystkim piłką nożną.

Jeśli jesteś ciekaw męskiego spojrzenia na przyjaźń z Thermomixem, to umów się na prezentację właśnie ze mną – chętnie pokażę ci jak działa najlepszy kompan człowieka kuchennych zmagań.

Gdzie można kupić Thermomixa w Krakowie, Tarnowie i woj. Małopolskim?

Oryginalny Thermomix TM6 możesz kupić tylko i wyłącznie u przedstawiciela firmy Vorwerk  – uważaj na ogłoszenia na portalach społecznościowych i platformach sprzedażowych!

Pamiętaj, że zakup Thermomixa w takim miejscu lub odkupienie używanego modelu może pozbawić cię prawa do gwarancji i możliwości korzystania z oryginalnego serwisu.

Chcesz kupić Thermomix na w Krakowie lub okolicach?

Jestem przedstawicielem Thermomix w Krakowie i okolicach – Zadzwoń do mnie! Razem załatwimy wszystkie formalności i wkrótce nowy TM6 rozgości się w twojej kuchni. 

Obsługuje miasta i ich okolice: 

 • Kraków
 • Tarnów
 • Olkusz
 • Skawina
 • Wieliczka
 • Dobczyce
 • Myślenice
 • Wolbrom
 • Miechów
 • Proszowice
 • Niepołomice
 • Nowy Sącz

Jak wygląda prezentacja Thermomixa?

Prezentacja urządzenia Thermomix polega na zaprezentowaniu jego działania oraz funkcji poprzez przygotowanie kilku przykładowych dań. Prezentacja odbywa się w domu klienta, ale istnieje również możliwość przedstawienia TM6 online. 
 
W trakcie prezentacji jestem całkowicie do dyspozycji klienta- odpowiadam na wszystkie pytania związane z działaniem Thermomix TM6, pokazuję w jaki sposób należy go obsługiwać, czyścić oraz przechowywać. Następnie przystępuję do realizowania kilku przepisów z aplikacji Cookido. W ich trakcie na bieżąco opisuję kolejne wykonywane kroki.
 
Na końcu prezentacji następuję degustacja przygotowanych przeze mnie dań, co zawsze stanowi najmilszy punkt programu. 🙂 
 
Pamiętaj – prezentacja jest darmowa Jeśli zdecydujesz się na zakup urządzenia TM6, możemy od ręki załatwić wszystkie niezbędne formalności. 
 
Jesteś ciekaw prezentacji Thermomix TM6 i mieszkasz w Krakowie? Zadzwoń i zaproś mnie do swojego domu. 
 

Opinie

5/5
Pan Paweł to profesjonalista w każdym calu! Świetnie objaśnił mi działanie Thermomixa i dał kilka przydatnych w codzienny użytkowaniu wskazówek. Polecam serdecznie - jest to najlepszy przedstawiciel Thermomixa w Krakowie!
Agnieszka
Kraków
Jeśli chcesz kupić Thermomix, to nie zastanawiaj się, tylko zadzwoń do Pawła -super przedstawiciel, który doradzi, podpowie i do tego wyjaśni wszystkie aspekty działania Thermomixa. Polecam, jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. 
Kamil
Wieliczka
Polecam serdecznie pana Pawła jako przedstawiciela handlowego Thermomix. Bardzo sympatyczny, pełen pasji i wiedzy na temat Thermomix. Świetnie potrafi doradzić, a do tego służy pomocą jeszcze długo po zakupie urządzenia. Wiem, że na niego zawsze można liczyć. 
Tatiana
Kraków
thermomix kraków

Przedstawiciel Thermomix Paweł Cieślik - Kontakt:

Skontaktuj się ze mną i umów prezentację urządzenia TM6!

1) Telefonicznie:

Tel: 666 307 687

2) Mailowo: gotujemyzdrowopl@gmail.com

 

3) Przez messengera: ikonka czatu po lewej stronie.

Prezentacja Thermomix trwa zazwyczaj od 1 do 2h. Na ten czas składa się zaprezentowanie najważniejszych funkcji TM6, przygotowujemy kilka pokazowych dań.

Pokażę również funkcję mycia urządzenia Thermomix TM6.

ile kosztuje theromix

Cena Thermomixa

Przeczytaj o limitowanej edycji Thermomixa

Thermomix na raty

Interesuje Cię zakup urządzenia na firmę, przeczytaj wpis na blogu!

thermomix friend

Aktualne promocje

Zostań przedstawicielem Thermomixa! Przeczytaj wpis na blogu a dowiesz się jak zacząć współpracę.

thermomix kraków

Paweł Cieślik - Przedstawiciel Thermomix obsługujący: Kraków, Tarnów, Myślenice, Wieliczka, Dobczyce, Wolbrom, Miechów, Niepołomice

Umów się na prezentację Thermomixa!

5/5 - (5 ocen)