Thermomix Przedstawiciel Paweł Cieślik - obsługuje Kalisz, Ostrów Wielkopolski

Z przyjemnością zapoznam cię z działaniem urządzenia TM6 i pokażę ci, jak proste może być z nim gotowanie. Jeśli do tej pory nie lubiłeś spędzać czasu w kuchni, to z TM6 może się to zmienić! Zadzwoń i przekonaj się na własnej skórze, co możesz sam wyczarować w kuchni. 

Jako przedstawiciel Thermomix dojeżdżam do Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Kępna, Krotoszyna, Ostrzeszowa, Pleszowa.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

thermomix przedstawiciel kalisz ostrów wielkopolski
thermomix przedstawiciel kalisz ostrów wielkopolski

O mnie:

Cześć! Jestem Paweł i pracuję jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Odkąd mam Thermomixa, odkryłem w sobie pasję do gotowania. Ponadto lubię odkrywanie nowych miejsc, interesuję się sportem a przede wszystkim piłką nożną.

Jeśli jesteś ciekaw męskiego spojrzenia na przyjaźń z Thermomixem, to umów się na prezentację właśnie ze mną – chętnie pokażę ci jak działa najlepszy kompan człowieka kuchennych zmagań.

Gdzie można kupić Thermomixa w Kaliszu i okolicach?

Najnowszy, objęty gwarancją i serwisem  Thermomix TM6 można kupić tylko i wyłącznie u przedstawiciela handlowego firmy Vorwerk. W celu zakupu urządzenia TM6 zachęcam do kontaktu ze mną – jestem przedstawicielem Thermomix i dojeżdżam do poniższych miast:
  • Kalisza
  • Ostrowa Wielkopolskiego
  • Kępna
  • Krotoszyna
  • Ostrzeszów
  • Pleszew

Jak wygląda prezentacja Thermomixa?

Prezentacja urządzenia Thermomix polega na zaprezentowaniu jego najważniejszych funkcji poprzez przygotowanie kilku przykładowych dań z aplikacji Cookido.
 
W ustalonym wcześniej dniu zjawiam się w domu klienta razem z moim Thermomixem TM6 i rozpoczynam prezentację. Wszystkie pokazowe dania przygotowuję z produktów przywiezionych przeze mnie – ty nie płacisz za nic! Następnie objaśniam kolejne działania i odpowiadam na pytania dotyczące urządzenia. Na końcu następuje najlepszy etap prezentacji, a mianowicie degustacja przygotowanych dań.
 
Dla zainteresowanych istnieje również możliwość prezentacji online – wtedy prezentację wykonuję w swoim mieszkaniu i rozmawiam z klientem poprzez Times

 

 

Opinie

5/5
Pan Paweł to świetny przedstawiciel z anielską cierpliwością - odpowiedział na każde z miliona moich pytań. 🙂 Sympatyczny, uprzejmy i profesjonalny - polecam serdecznie! Do tego dzięki niemu w mojej kuchni w końcu pojawiło się spełnienie moich marzeń, najnowszy Thermomix. 🙂
Monika
Kalisz
Jeśli szukasz fajnego przedstawiciela Thermomix, to zdecydowanie polecam Pawła. Świetny gość, który potrafi przystępnie wytłumaczyć działanie TM6 i który służy radą oraz pomocą na każdym etapie zakupu, a później korzystania z Thermomixa. 
Jakub
Ostrów Wielkopolski
Polecam gorąco pana Pawła jako przedstawiciela Thermomixa! Szybko znalazł czas na prezentację, do tego punktualny i uprzejmy. Prezentację wspominam bardzo miło, do tego wszystko wyjaśnił mi w bardzo prosty sposób. 
Ola
Kępno
thermomix kalisz ostrów wielkopolski

Przedstawiciel Thermomix Paweł Cieślik - Kontakt:

Skontaktuj się ze mną i umów prezentację!

1) Telefonicznie:

Tel: 666 307 687

2) Mailowo: gotujemyzdrowopl@gmail.com

 

3) Przez messengera: ikonka czatu po lewej stronie.

Prezentacja urządzenia Thermomix TM6 trwa zazwyczaj od 1 do 1,5 godziny. W czasie prezentacji pokazuję, jak wygląda obsługa TM6, zaznajamiam klienta z jego podstawowymi funkcjami i przygotowujękilka przykładowych dań. Ponadto w tym czasie pokazuję również działanie aplikacji Cookido oraz jej możliwości. Prezentacja online zazwyczaj trwa krócej niż tradycyjna. 

ile kosztuje theromix

Cena Thermomixa

Przeczytaj o limitowanej edycji Thermomixa

Thermomix na raty

Interesuje Cię zakup urządzenia na firmę, przeczytaj wpis na blogu!

thermomix friend

Aktualne promocje

Zostań przedstawicielem Thermomixa! Przeczytaj wpis na blogu a dowiesz się jak zacząć współpracę.

thermomix kalisz ostrów wielkopolski

Paweł Cieślik - Przedstawiciel Thermomix obsługujący: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Kępno, Krotoszyn, Ostrzeszów, Pleszew

Umów się na prezentację Thermomixa!

5/5 - (10 ocen)