Thermomix Przedstawiciel Paweł Cieślik - obsługuje Konin i okolice

Jeśli szukasz przedstawiciela Thermomix w Koninie, to świetnie trafiłeś – oto jestem! Uwielbiam zarówno gotowanie jak i nowinki technologiczne, więc jako przedstawiciel firmy Vorwerk czuję się niczym ryba w wodzie. I chętnie zaprezentuję ci najnowszego Thermomixa TM6, który w kuchni potrafi zdziałać prawdziwe cuda. 

Jako przedstawiciel Thermomix dojeżdżam do Konina, Koła, Turka

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

thermomix przedstawiciel krakó
thermomix przedstawiciel krakó

O mnie:

Cześć! Jestem Paweł i pracuję jako Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Odkąd mam Thermomixa, odkryłem w sobie pasję do gotowania. Ponadto lubię odkrywanie nowych miejsc, interesuję się sportem a przede wszystkim piłką nożną.

Jeśli jesteś ciekaw męskiego spojrzenia na przyjaźń z Thermomixem, to umów się na prezentację właśnie ze mną – chętnie pokażę ci jak działa najlepszy kompan człowieka kuchennych zmagań.

Gdzie można kupić Thermomixa w Koninie?

Oryginalnego i objętego gwarancją Thermomixa TM6 w Koninie możesz kupić tylko i wyłącznie u  przedstawiciela firmy Vorwerk. W tym celu należy umówić się na prezentację Thermomix, w trakcie której będziesz miał okazję lepiej poznać urządzenie TM6 i podjąć decyję dotyczącą jego potencjalnego zakupu. 

Jak wygląda prezentacja Thermomixa?

Prezentacja Thermomix to bardzo istotny aspekt w zakupie tego urządzenia. To w trakcie niej przekonasz się, czy naprawdę potrzebujesz tego urządzenia i na czym polega jego fenomen. Prezentacja Thermomix może zostać przeprowadzana na dwa sposoby: w twoim domu lub online.
 
W przypadku prezentacji wykonywanej na żywo pojawiam się u ciebie w domu we wcześniej ustalonym terminie razem z moim TM6 i torbą produktów niezbędnych do wykonania kilku przykładowych przepisów. W tym czasie krok po kroku objaśniam wykonywane przeze mnie czynności i tłumaczę działanie Thermomixa.
Pokazuję również, jak używać aplikacji Cookido, tworzyć listy zakupów czy menu na cały tydzień. Po zakończonej prezentacji czeka cię natomiast degustacji przygotowanych wcześniej posiłków. 
 
Pamiętaj, że prezentacja jest całkowicie darmowa i nie obliguje cię do zakupu urządzenia Thermomix!
 
thermomix konin

Przedstawiciel Thermomix Paweł Cieślik - Kontakt:

Skontaktuj się ze mną i umów prezentację!

1) Telefonicznie:

Tel: 666 307 687

2) Mailowo: gotujemyzdrowopl@gmail.com

3) Przez messengera: ikonka czatu po lewej stronie.

Prezentacja Thermomix trwa zazwyczaj od 1 do 1,5 godziny. Na ten czas składa się zaprezentowanie najważniejszych funkcji, przygotowanie kilku pokazowych dań, zaprezentowanie sposobu czyszczenia Thermomixa TM6.

W trakcie prezentacji odpowiadam również na wszystkie pytania związane z Thermomixem i w razie chęci zakupu załatwiam wszelkie niezbędne formalności.

Możliwa jest również prezentacja online, która zazwyczaj trwa nieco krócej i z wiadomych przyczyn nie umożliwia degustacji przygotowanych potraw. 😉 

ile kosztuje theromix

Cena Thermomixa

Przeczytaj o limitowanej edycji Thermomixa

Thermomix na raty

Interesuje Cię zakup urządzenia na firmę, przeczytaj wpis na blogu!

thermomix friend

Aktualne promocje

Zostań przedstawicielem Thermomixa! Przeczytaj wpis na blogu a dowiesz się jak zacząć współpracę.

thermomix konin

Paweł Cieślik - Przedstawiciel Thermomix obsługujący: Konin, Turek, Koło i inne miasta w okolicy.

Umów się na prezentację Thermomixa!

5/5 - (11 ocen)