Thermomix Friend

Oto najlepszy przyjaciel Thermomixa…  Przyspieszy gotowanie, siekanie, krojenie – dzięki niemu będziesz mógł wykonywać kilka czynności na raz – dusić gulasz, smażyć, gotować na parze itp.

Thermomix Friend to innowacyjne urządzenie, które doskonale uzupełni TM5 oraz TM6 i sprawi, że przygotowywanie posiłków będzie proste i szybkie jak nigdy dotąd.

thermomix friend

Spis Treści

stacja thermomix friend

Co to jest Thermomix Friend?

Stacja Thermomix Friend to urządzenie, które współpracuje z Thermomixem TM6 i TM5 przejmując od nich część etapów przygotowywania potraw. Część opcji jest możliwa do wykonania na samym asystencie Thermomix Friend z użyciem obrotów do 2 stopnia. Dużą zaletą jest możliwość gotowania dwóch dań jednocześnie (np. gulasz i zupa). Thermomix Friend sprawdza się w szczególności przy przygotowaniu wielodaniowych obiadów, przed świętami, w dużych rodzinach i kiedy chcemy maksymalnie skrócić czas gotowania. 

Jak podłączyć/sparować Frienda do TM5/6?

Parowanie TM6:

  1. Stację Thermomix Friend można podłączyć  z urządzeniem Thermomix TM6  dzięki Bluetooth.  Aby tego dokonać należy w menu włączyć Bluetooth, a następnie uruchomić stację Thermomix Friend. Na urządzeniu TM 6 pojawi się lista dostępnych Thermomix Friend – wybierz z niej swoje TMF.
  2. W kolejnym etapie wybierz swoją stację TMF na liście i rozpocznij proces parowania. Na stacji Thermomix Friend zostanie wyświetlony sześciocyfrowy kod. Jeżeli kod na TMF jest taki sam jak na TM6 kliknij przycisk wyboru stacji. Urządzenie TM6 będzie teraz rozpoznawać Thermomix Friend i łączyć automatycznie gdy tylko włączy się oba urządzenia.

Parownie TM5:

  1. W przypadku sparowania stacji Thermomix Friend z TM5 należy pobrać aplikację Thermomix Friend na swój smartfon i uruchomić w nim Bluetooth.
  2. Kolejnym krokiem jest włączenie stacji TMF. W aplikacji Thermomix Friend na smartfonie następnie wybierz swoją stację Thermomix Friend porównując ostatnich siedem cyfr numeru seryjnego z opakowania TMF z kodem wyświetlonym na TM5. Jeżeli kod jest  taki sam na obu urządzeniach możesz rozpocząć ich parowanie.  Od tej pory aplikacja będzie  rozpoznawać Thmermomix Friend i łączyć się z nią automatycznie.

Thermomix Friend = Oszczędność czasu

Urządzenie pomaga oszczędzać czas w trakcie przygotowywania szczególnie tych najbardziej czaso i pracochłonnych posiłków. Dzięki stacji Thermomix Friend można wykonywać kilka czynności na raz, a przede wszystkim ograniczyć mycie naczynia w trakcie gotowania.

Urządzenie Thermomix TM6 i TM5 oraz jego asystent Friend to naprawdę zgrany duet, który zapewni maksymalną oszczędność czasu oraz wkładu własnego w proces przygotowywania posiłków. Jeśli do tej pory nie lubiłeś gotować, to od teraz na pewno się to zmieni dzięki duetowi firmy Vorwerk. 

Filtrowanie przepisów Cookidoo tylko ze stacją Thermomix Friend

Możemy sobie łatwo filtrować przepisy na platformie Cookidoo aby zaznaczyć tylko stację Thermomix Friend.

stacja thermomix friend filtrowanie

 

Thermomix Friend gdzie kupić?

Chcesz kupić Frienda?

TM Friend możesz kupić u swojego przedstawiciela!

Skontaktuj się ze mną- jestem przedstawicielem handlowym i pomogę Ci w zakupie TM Friend!

Ile kosztuje TM Friend?

  • Cena Thermomix Friend w zestawie z kompletnym naczyniem miksującym TM6 kosztuje: 2195zł
  • TM Friend bez naczynia: 1715zł
  • Zestaw TM 6 + Thermomix Friend w cenie 7710zł

Możliwość płatności gotówką, przelewem, kartą kredytową oraz na raty.

Zestaw zawiera: naczynie miksujące TM6, miarkę, nóż, pokrywkę.

Thermomix Friend gdzie kupić

Opinie moich klientów

5/5
Thermomix Friend polecam wszystkim, którzy kochają gotować i robią to w dużych ilościach. Oraz dla tych, u których w domu na obiad każdy lubi zjeść coś innego - nie ukrywam, ale bez asystenta nie dałabym rady spełnić wszystkich kulinarnych zachcianek mojej sporej rodzinki. Duży plus daję również za wygląd i stosunkowo niewielki rozmiar, który pozwala na wygodne ustawienie obu urządzeń lub ewentualne schowanie w czasie, gdy nie gotuję. 
Teresa
Nie wiedziałam jak bardzo potrzebowałam Thermomix Friend, dopóki nie pojawił się w mojej kuchni i wszystko odmienił - gotowanie teraz to czysta przyjemność! W dodatku nie muszę w trakcie gotowania myć kilka razy naczynia, bo teraz mam dwa. 🙂 Od teraz nic nie powstrzyma mnie przed realizacją kolejnych przepisów z Cookido. 🙂 
Marzena
Na początku byłem sceptycznie nastawiony do kolejnego kuchennego "gadżetu", ale szybko zmieniłem zdanie. Przy naszej pięciosobowej rodzinie połączenie T M6 i asystenta Frienda to prawdziwe zbawienie i oszczędność czasu. W dodatku dzieci chętnie angażują się w pomoc przy przygotowaniu posiłków, a mycie naczyń w trakcie gotowania zostało ograniczone do minimum. W dodatku urządzenie jest warte swojej ceny i, podobnie jak TM6, prezentuje najwyższą jakość. Polecam gorąco! 
Damian
Oceń to